خانه اخبار

دومین دوره مسابقه آواز گوانگژو Zhuoyuan

گواهی
کیفیت خوب 9D VR شبیه ساز برای فروش
کیفیت خوب 9D VR شبیه ساز برای فروش
نظرات مشتریان
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
دومین دوره مسابقه آواز گوانگژو Zhuoyuan
دومین دوره مسابقه آواز گوانگژو Zhuoyuan

در ژوئیه 14th، 2018، گوانگژو Zhuoyuan دومین آواز خواندن خود را که به نام "Voice Zhuoyuan" برگزار می شود. این برگزار در تالار اصلی جلسه Zhuoyuan برگزار می شود و در مجموع بیش از 30 شرکت کننده در این جلسه آواز شرکت می کنند و در بخش های مختلف کار می کنند. کل رقابت شامل سه بخش، دور مقدماتی، دور نهایی و مراسم تقدیر است. در ساعت 2:00 بعد از ظهر رقابت بزرگی آغاز می شود، چراغ ها درخشان هستند و کرسی های تماشاگر پر است، مردم فریاد می زنند و فریاد می زنند. اگرچه خوانندگان در صحنه بالغ هستند، آنها کار بسیار خوبی می کنند. پس از حدود دو ساعت رقابت شدید، سه رقابت در آخر جایزه آواز را به دست می آورند. گوانگژو Zhuoyuan همیشه توجه زیادی به ایجاد یک تیم قوی و انسجام، اقدامات موثر بسیاری برای واحد تمام کارکنان شرکت و تلاش برای غنی سازی زندگی پس از کار خود را طول می کشد.

میخانه زمان : 2018-08-22 09:38:18 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. Edric Zhang

تلفن: 86-18028678731

فکس: 86--18028678731

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)