تلفن:
چین شبیه ساز واقعیت مجازی 9D سازنده
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

9D VR Simulator، VR Walker، Vibrating VR، Stand-up Flight VR

خانه اخبار

هیئت کره ای به گوانگژو Zhuoyuan می رود

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

شرکت اخبار
هیئت کره ای به گوانگژو Zhuoyuan می رود
آخرین اخبار شرکت هیئت کره ای به گوانگژو Zhuoyuan می رود

در تاریخ 25 ژوئیه، یک هیئت کره ای شامل نمایندگی آژانس توسعه ملی صنعت فناوری اطلاعات (NIPA)، موسسه تحقیقاتی الکترونیک و ارتباطات (ETRI) و انجمن کره ای VR (KOVRA)، از دیدگاه نظرسنجی از دفتر مرکزی Zhuoyuan در گوانگژو، چین برای انجام دوستانه VR / مبادلات فناوری AR بین شرکتهای دو کشور، امیدوار است تا ارتباطات تکنولوژیکی موثر را برای تقویت روند توسعه فناوری VR تقویت کند.

گوانگژو Zhuoyuan، به عنوان یک تولید کننده پیشرو VR محصول در چین و یک عضو فعال از اتحادیه نوآوری گوانگژو VR / AR، برگزاری مراسم خوش آمد گویی گرم برای دیدار هیئت مدیره، رهبران ارشد Zhuoyuan از جمله یانگ Xuyun، رئیس جمهور این شرکت، هجیین، معاون شرکت و وان رگوو، بازرس اصلی استراتژی، به طور موفقیت آمیزی دستاوردهای تکنولوژی VR Zhuoyuan را به گروه مهمان معرفی کرد.

همراه با رهبران ارشد Zhuoyuan، هیئت مدیره در ابتدا به پایه تولید Zhuoyuan آمد و بسیاری از اعضای گروه به راحتی با فرایندهای تولید مدرن Zhuoyuan مشورت کردند.

بعدها، هیئت مدیره مراسم تجلیل از Theme VR Zhuoyuan را که در HQ شرکت قرار داشت، بازدید کرد و بسیاری از آنها محصولات VR داغ فروش Zhuoyuan را تجربه کردند.

بعد، گوانگژو Zhuoyuan و هیئت کره ای برگزار شد در عمق VR / AR سمینار مبادله فناوری، در جلسه معاون رئيس جمهور حجین معرفی مفصل از یک راه حل یکپارچه VR سرگرمی مدل سود برای بازدید از مهمانان.

اعضای هیات کره ای علاقه خود را نسبت به مدل سود نشان دادند و ادعا می کردند که مرجع مدل و پیوند آن با کره را در نظر می گیرند. همچنین اعضای هیئت اعطای بسیاری از پیشنهادات محرمانه به مدل موجود، مایل به همکاری نزدیک در مورد آن بودند.

در پایان توقف بازدید در گوانگژو Zhuoyuan، هیئت مدیره بسیار عالی از برتری این شرکت در تولید محصولات VR ستایش کرد و ابراز امیدواری کرد که همکاری های فنی بیشتری با zhuoyuan برای همکاری در بهره برداری از بازار جهانی VR داشته باشد.

میخانه زمان : 2018-08-22 09:36:08 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. Edric Zhang

تلفن: 86-18028678731

فکس: 86--18028678731

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
آدرس دفتر: No.8 Limin Street، Village Dalong، Shiji Town، Panyu District، Guangzhou، Guangdong، China
تلفن:86--18028678731
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب شبیه ساز واقعیت مجازی 9D تامین کننده. © 2016 - 2020 9dvirtualrealitysimulator.com. All Rights Reserved.