تلفن:
چین شبیه ساز واقعیت مجازی 9D سازنده
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

9D VR Simulator، VR Walker، Vibrating VR، Stand-up Flight VR

خانه اخبار

شما اینجا هستید: صفحه اصلی> وبلاگ> دومین دوره عملیات آموزشی باز می شود امروز! دومین جلسه آموزش عملیات امروز باز می شود!

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

شرکت اخبار
شما اینجا هستید: صفحه اصلی> وبلاگ> دومین دوره عملیات آموزشی باز می شود امروز! دومین جلسه آموزش عملیات امروز باز می شود!
آخرین اخبار شرکت شما اینجا هستید: صفحه اصلی> وبلاگ> دومین دوره عملیات آموزشی باز می شود امروز!  دومین جلسه آموزش عملیات امروز باز می شود!

گوانگژو Zhuoyuan شد به شدت آماده این جلسه آموزش عملیات برای هفته ها، امیدوار است که آن را به موفقیت کامل است. حدود یک هفته پیش، گوانگژو Zhuoyuan رسما دعوت خود را [➤ دعوت از جلسه دوم گردهمایی ] به تمام مشتریان حق بیمه به دعوت آنها برای شرکت در جلسه تمرین فرستاد. و در نهایت جلسه تمرینی دوم گوانگژو Zhouyuan به شدت باز می شود.

جلسه عملیات دوم فروشگاه، آغاز شده و برگزار شده توسط گوانگژو Zhuoyuan، امروز در سالن آموزش کسب و کار در HQ Zhuoyuan باز می شود. لازم به ذکر است که گوانگژو Zhuoyuan، یک نام تجاری پیشرو در تحقیق و تولید تجهیزات VR، به عنوان اولین در کل صنعت، نوع آموزش عملی برای مشتریان حقوقی خود را دارد.

و این نه تنها یک مثال خوب برای همه بازیکنان در صنعت VR، بلکه همچنین به بهبود کلی استانداردهای خدمات صنعت کمک می کند.

مشتریان Franchised از گوانگژو Zhuoyuan که حضور در جلسه تمرین عملیات از نقاط مختلف چین آمده است، آنها تنها برای یک هدف هدف قرار دادن، به منظور تیز کردن مهارت های خود را در عملیات ذخیره سازی VR، به طوری که برای آنها آسان تر برای سود بهتر است.

در صبح روز 17 مه سال 2018، تمام مشتریان حق بیمه در یک اتوبوس از هتل به دفتر مرکزی Zhuoyuan منتقل می شوند و برای راحتی مشارکت در کلاس، به چند گروه تقسیم می شوند.

به گفته سازنده، جلسه آموزشی این بار برخی از مشتریان فیش حقوقی VIP را که تجربه عملی در فروشگاه و استفاده از استراتژی های بازاریابی دارند، دعوت کرده است.

آنها به ترتیب سخنرانی در مورد موضوعات مختلف مربوط به عملیات ذخیره سازی و تجربه شخصی خود را در مورد مدیریت فروشگاه خود را به اشتراک بگذارند.

یک جمله وجود دارد که تمرین کامل می شود. به منظور کمک به مشتریان حق رای دادن، آنچه را که در کلاس درس می آموزند اعمال می کنند، پس از هر کلاس آموزش، همه مشتریان حق بیمه باید انجام برخی از آزمایش های عملی را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که آنها به صورت جامع کارشناسی کارشناسی ارشد را مدیریت کنند.

همچنین باید توجه داشت که دو مشتری حقوقی خارجی که علاقه زیادی به جلسه تمرین دارند، به عنوان ناظر به کلاس آموزشی دعوت می شوند.

جلسه تمرین تمام عملیات از روزهای 17 تا 19 مه سه روز طول می کشد که طی آن همه مشتریانی که به franchised مراجعه می کنند، به شدت برنامه ریزی می کنند تا کلاس های آموزشی در مورد بخش های دقیق مهارت های عملیاتی فروشگاه ارائه شده توسط مربیان باتجربه.

میخانه زمان : 2018-08-22 09:39:43 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. Edric Zhang

تلفن: 86-18028678731

فکس: 86--18028678731

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
آدرس دفتر: No.8 Limin Street، Village Dalong، Shiji Town، Panyu District، Guangzhou، Guangdong، China
تلفن:86--18028678731
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب شبیه ساز واقعیت مجازی 9D تامین کننده. © 2016 - 2020 9dvirtualrealitysimulator.com. All Rights Reserved.